شرکت IPM فعالیت خود را از سال 1385 به صورت محدود در زمینه کارت حافظه ها آغاز نمود.از سال 1389 به صورت اختصاصی در زمینه کلیه حافظه ها از قبیل Memory card ، USB Flash ، RamReader، حافظه های خارجی ،لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل از قبیل Speaker ، Handsfree ، FM moudelator و... آغاز نمود و در سالهای 2011،2010  و 2012 به عنوان بهترین عرضه کنده محصولات شرکت های TeamGroup و  Philips شناخته شد.
شرکت IPM افتخار دارد در سالهای اخیر با حضور فعال در نمایشگاه های GiTex که در امارات و CompaTex که در تایوان برگزار می گردد و همچنین  نمایشگاه الکامپ ایران در سالهای 2012و2011 ، توانسته است نام خود را درمیان رقیبان خارجی و داخلی برجسته نماید و امروزه با فعالیت های گسترده این مجموعه ، IPM نامی شناخته شده برای شرکت های فعال در زمینه واردات حافظه می باشد.
در حال حاضر شرکت IPM نماینده انحصاری عرضه کننده محصولات x-ENERGY ، ARUN ، Ridata ، TeamGroup  ،HYUNDAI ، PHILIPS DATAPLUS و Microsonic به تمامی استانهای سراسر کشور است.همچنین شعبات گارانتی این محصولات در شهرهای تهران،شیراز،اصفهان و مشهد آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد.
شرکت IPM در نظر دارد با توجه به پیشرفت تکنولوژی در انواع حافظه ها و تقاضای گسترده مشتریان در این  زمینه هر روز ارائه  کننده جدیدترین محصولات با بهترین خدمات گارانتی باشد. امید است در آینده ای نه چندان دور بتواند خدمات پس از فروش خود را همچون ارائه محصولات در سراسر ایران گسترده نماید.